Cocuğunuzun doğum gününde en güzel hediye fotoğraflı mesajlı doğum günü magneti. Her an hatırlamak istediğiniz anlar için en doğru seçim fotoğraraflı magnet. Her baktığınızda anılarınızı tazeleyin. İster düğün fotoğraflarınızı ister çocuğunuzun fotoğraflarını istersenizde gezi fotoğraflarını magnet yaptırın, mutfaga her girdiğinizde o anları hatırlayıp mutlu olun. Fotomagnet buzdolabınızın süzü, yüzünüzün tebessümü olsun. Foto Magnetlerimiz yüksek kaliteli ve yuvarlak kenarlı olup mutfağınıza ap ayrı bir hava katacaktır ve fotoğraflarınız her an gözünüzün önünde olacaktır.  Magnetlerimiz uzun yıllar sararma solma yapmaz ve nemli bez ile silinebilir. Hiç süphe etmeyin magnetlerinizi bir bir özenle hazırlayıp eksiksiz ve sağlam bir şekilde evinize ulamasınız sağlıyoruz.

Fotoğraflı Buzdolabı Magnetini Kimlere Hediye Edebilirim ?

Fotoğraflı buzdolabı magnetini özellikle bebeklerin doğum gününde anne babaya dedeye hediye edebilirsiniz. Düğün fotoğraflarınızı yaptırıp mutfağınıza mükemmel bir görsel şölen sunabilirsiniz. Foto magnet özellikle mutfağında buzdolabı olan herkese hediye edilebilir.  

Magnetler solma sararma yaparmı ?

Fotograflihediye.com'dan sipariş verdiğiniz magnetler uzun yıllar giç bir zarar görmez. Hatta torunlarınıza miras kalır. 

Fotomagnet üzerine istediğimiz yazıyı yazdırabilir miyiz?

Aynı magnetter 10 adet üzerinde olacaksa üzerine istediğiniz yazıyı yazabiliyoruz ancak her fotoğraf için ayrı yazı malesef yazamıyoruz. 

Üste Dön