Can desen, canım desen, sen varsın hep öğretmenim... Bilgisiyle bizi aydınlatan öğretmenler için yaratıcı, birbirinden güzel, esprili hediyeler arıyorsanız fotograflihediye.com olarak size yardım edelim. Hediyeniz unutulmaz olsun ve kimsenin daha önce verdiği veya bundan sonra verebileceği bir hediyeye benzemesin!!!  24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ona verebileceğiniz birbirinden güzel hediyeler için sitemize göz gezdirip hediye fikirlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Neden hediye almalıyım?

&39;En büyük şansım iyi bir öğretmene rastlamış olmamdı&39; cümlesini çok duyarsınız. Gerçekten alanında başarılı ve birçok araştırma yapmış öğrencisine nasıl yaklaşması gerektiğini bilen öğretmenlere denk gelmek zordur. Kimi öğretmenler vardır; sınıfa girer dersini anlatır ve çıkar. Öğrenciyle iletişimini pek fazla göremezsiniz. Ama kimi  öğretmenler vardır; dersini anlatır öğrenci sıkılınca espri yapar öğrencisinin sıkıntısını dinler dertleşir muhabbet eder  anlamadığı konuları gerekirse birçok kez anlatır... Gereken yerde bir büyüğü bir abisi veya ablası olur tavsiye verir; gereken yerde öğretmeni olur yol gösterir. Zaten bizlerin de en çok değer verdiği bu ikinci öğretmen tasviri değil mi? Peki onlar bize bu kadar değer vermişken biz onlar için yılda yanlızca bir günü (24 Kasım) kutluyorken bir hediye alsak çok mu? Şu var ki kesinlikle emeklerinin karşılığını ödeyemezsiniz ama güzel bir hediye alıp emeklerine teşekkürlerinizin simgesi olarak ona verebilirsiniz.

Öğretmene verilecek en güzel hediye nedir?

Bize sorarsanız çok değerli olan öğretmenlerimize verilebilecek en güzel hediyeler tabii ki kişiye özel olanlardır. Hediyenizin kişiye özel olması; hediyenizi ona verilecek diğer Öğretmenler Günü hediyelerinin yanında daha unutulmaz kılacaktır.  Fakat ne alınacağı konusunda herkes çoğu zaman sıkıntı yaşar ve ne alacağına karar veremez. 'Erkek öğretmene ne alabilirim?' veya 'Bayan öğretmene alabileceğim en güzel hediye ne  olabilir?' gibi şeyler düşünüyorsanız hemen yardım edelim. Ona üzerinde adının yazılı olduğu şık tasarımlı bir kupa hediye edebilir hatta birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınız varsa şık tasarımlı kupalarımıza bu fotoğrafı bastırıp hediye edebilirsiniz. Sürekli ders anlatırken boğazı ağıran öğretmenlerimizin çay veya kahve için yanından hiç eksik etmeyeceği bir hediye olacaktır. Veya size üzerine isim veya fotoğraf ya da çok hoş bir söz bastırabileceğiniz çakmaklarımızı tavsiye edelim. Hem bayan öğretmenlerimiz için hem de erkek öğretmenlerimiz için güzel bir Öğretmenler Günü hediyesi olacaktır. Başka bir seçenek olarak öğretmeninize her an kullanacağı bir anahtarlık hediye edebilirsiniz. İsterseniz fotoğraf baskılı isterseniz isim baskılı birbirinden güzel modellerimiz arasından öğretmeninizin eline en çok yakışacak hediyeyi seçebilirsiniz. Bakıp bakıp mutlu olacağı bir hediye tercih etmek  isterseniz de size plaket modellerimizi önerebiliriz. Öğretmeniniz için ona verdiğiniz değeri en çok yansıtan hediyeyi seçin...

Tüm okul öğretmenlerini kapsayacak bir hediye almak istiyorum. Ne önerirsiniz?

Bu konuda size en çok önerebileceğimiz ürün masa ve duvar saatlerimiz olacaktır. Öğretmenlerinizin topluca bulunduğu bir fotoğrafın baskısını bunlara yaptırabilirsiniz veya saatin üzerine istediğiniz herhangi bir sözü yazdırabilirsiniz. Hediyenizin yansıtmak istediklerine siz karar veriyorsunuz. 24 Kasım'da onları mutlu edin ve Öğretmenler Günü'nde onları hediyesiz bırakmayın.

Erkek öğretmen için hangi hediyeyi alabilirim?

Öğretmenler Günü için erkek öğretmenlerinize verebileceğiniz en güzel fikirleri sizlere fotograflihediye.com&39;da sunmaktayız. Ders anlatırken boğazı ağıran öğretmenlerimizin çay veya kahve için yanından hiç eksik etmeyeceği bir hediye olsun diye kişiye özel isim veya fotoğraf baskılı kupalarımızı tercih edebilirsiniz. Veya branşlara özel kupalardan seçerek öğretmeninizin branşının güzel bir bilim dalı olduğunu ona hissettirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel tasarımlarıyla vazgeçilmez bir hediye olacaktır. İsim veya fotoğraf baskılı çakmakları ve anahtarlıkları da tercih edebilirsiniz.

Bayan öğretmen için hangi hediyeyi alabilirim?

Gerek Öğretmenler Günü için gerek başka bir gün için bir bayana hediye alıyorsanız tabii ki kolye ve bileklikler daha ön plandadır. Öğretmenler gününde de öğretmenleriniz için isim veya fotoğraf baskılı kolye ve küpelerimizi tercih edebilirsiniz. Fotoğraf  veya isim baskılı ya da üzerine herhangi bir sözü yazdırabileceğiniz kupalar branşlara özel kupalar, çakmaklar ve anahtarlıklar da yine tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. İsme özel plaketler de yine onu çok mutlu edecek hediyeler arasındadır.

Öğretmenler Günü ne zaman kutlanır?

Öğretmenler Günü'nü her yıl 24 Kasım'da kutlamaktayız. Siz de onlara özel olan bu günde hediye vererek onları mutlu edin... Tabii ki hediye konusunda fotograflihediye.com olarak size yardımcı olmaktan gurur duyarız...

Üste Dön