Sevdikleriniz için en güzel hediyeyi aradığınız şu günlerde size kişiye özel maya takvimli saatlerimizden önerelim dedik... fotograflihediye.com farkıyla sevdiğiniz kişiye en çok yakışacak olanı sitemizden seçebilirsiniz. Yıldönümlerinde, doğum günlerinde, Sevgililer Günü'nde ya da yeni yıl hediyesi olarak ve daha birçok özel günde hediye edebileceğiniz kişiye özel maya takvimli saatler sizleri bekliyor. Çeşit çeşit tasarımlarıyla herkesi etkileyecek olan bu masa saatleri oldukça dekoratif bir ürün olmalarının yanı sıra kişiye özel olmalarıyla da oldukça hoşa gidecek bir hediyedir. Kişiye özel maya takvimli saat; isterseniz fotoğraf veya isim baskılı olabilir hatta istediğiniz bir sözün baskısını da yapabilmekteyiz... Siz yeter ki istediğiniz tasarımı seçin...

Neden kişiye özel olmalı?

Hep söyleriz... Siz zaten sevdiklerinize en özel, en unutulmaz hediyeyi vermek istiyorsunuz, biz de bunun yolunun kişiye özel hediyelerden geçtiğini söylüyoruz. Hediyenin kişiye özel olması sayesinde sevdikleriniz çok daha mutlu olacaktır :)  Ayrıca hediyenin üzerinde birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafın baskısının olması sayesinde her baktığında sizi hatırlayacaktır... İsterseniz saatin kenarına ona iletmek istediğiniz bir sözün de baskısını yapabilmekteyiz. Böylece her baktığında okuyarak gülümsemesine de sebep olabilirsiniz. Ona zaten bir hediye alacaksınız değil mi, peki neden kişiye özel olanı tercih etmeyesiniz ki? 

Kişiye özel maya takvimli masa saatini kendiniz için de alabilirsiniz. Sıradan bir masa saati alacağınıza bu çok yönlü masa saatini alabilirsiniz. Hem böylelikle kendi zevkinizi en çok yansıtan modeli masanıza koymuş olursunuz, en çok içinize sinen modeli yani.Çalışma masasında sevdiklerinin resmini görmeyi herkes ister değil mi? Hem takvim hem saat hem fotroğraf baskılı daha ne olsun :) Sevdiklerinizle çekildiğiniz bir resmin baskısı olduğu bu saatleri eminiz siz de çok beğenirsiniz...

Kimlere hediye edilebilir?

Kişiye özel baskılı maya takvimli masa saatlerini, masa başında çalışan tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İş arkadaşlarınıza, sevgilinize, eşinize, patronunuza, öğrenci olan bir tanıdığınıza, akrabalarınıza, öğretmenlerinize... Kısacası tüm sevdiklerinize verebilirsiniz. Şık tasarımları ve kişiye özel olmalarıyla her zaman tercih edilen ve beğenilen  bu ürünümüzü sevdiklerinize hediye ederek onlar mutlu edebilirsiniz.   

En güzel hediye tercihi... Emin olun ki masa başında çalışan kişiler şöyle bir kafalarını kaldırıp saate bakarken aynı zamanda da sevdikleriyle birlikte çekildikleri fotoğrafı görseler çok mutlu olurlar. İşte kişiye özel, fotoğraf veya isim baskılı masa saatlerimizle bu mümkün. Ayrıca ona iletmek istediğiniz bir sözün de baskısını yapabilmekteyiz. En güzel ve unutulmaz hediyeler için fotograflihediye.com'u ziyaret etmeyi unutmayın!!!

Neden kişiye özel maya takvimli saatleri tercih etmeliyim?

Size şu kadarını söyleyelim. Biz size sadece bir masa saati önermiyoruz. Bizim önerdiğimiz ürün; hem takvim hem saat hem fotoğraf baskılı, eğer isterseniz isim baskılı hatta eğer hediyeyi vereceğiniz kişiye iletmek istediğiniz bir söz varsa üzerine bunun da baskısını yapabileceğimiz bir ürün. Yani aslında bir hediye değil; birçok hediye... Bir taşla çok kuş...  Bu kişiye özel saatlerimizin diğer bir artısı da ahşap olması; sizin de bildiğiniz gibi bir masaya en çok yakışan dekoratif ürün ahşap olanlar. Yani kişiye özel maya takvimli saat sayesinde en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız! Tek yapmanız gereken birbirinden güzel modellerimiz arasından hangi modeli seçmek istediğinize karar vermek! Haydi öyleyse! fotograflihediye.com'da sizleri bekliyoruz!!!

Üste Dön