Sıkı durun, çünkü sizlere çok güzel tasarımlarla geldik! Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden güzel kişiye özel yastık modelleriyle sizlere sesleniyoruz. İster kendiniz için ister sevdikleriniz için sipariş edebileceğiniz kişiye özel  yastıklar sayesinde hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bizler sizin seçmeniz için en güzel modellerimizi sayfamıza ekledik. Siz de sayfamızı ziyaret ederek en beğendiğiniz modelleri inceleyebilirsiniz. Hediye ettiğiniz hediyenin sıcak, samimi ve insanın kocaman gülümsemesini sağlayacak bir hediye olmasını istiyorsanız size tavsiyemiz; tabii ki kişiye özel fotoğraf veya isim baskılı yastıklarımız olacaktır. Kişiye özel yastıklarımız sayesinde hem yaşam alanınızı istediğiniz şekilde dekor edebilir, hem de her an gözünüzün önünde olan yastıkların, sizi ve çevrenizdeki insanları mutlu etmesini sağlayabilirsiniz. 

Kişiye özel yastıklar kimlere hediye edilebilir?

Kişiye özel yastıklarımnızı çeşit çeşit tasarımları sayesinde tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Futbol düşükünü fanatik futbolsever arkadaşlarınız için kişiye özel taraftar yastıklarımızı tercih edebilirsiniz. Hem isim veya fotoğraf baskılı oluşuyla dikkatini çeker hem de taraftar ürünü olmasıyla onu mutlu eder.  

Anneniz veya babanız için yine güzel bir hediye seçeneği olacaktır birbirinden sıcak eğlenceli ve mizahi modelleri gördüğünüzde siz de anlayacaksınız. Fotoğraf baskılı veya isim baskılı kişiye özel yastık modellerimizle onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca ona her daim hatırlatmak istediğiniz bir mesaj varsa sizler için  bu mesajın da baskısını yapabiliriz. 

Sevgilinize verebileceğiniz sımsıcak ve tatlı hediyeler arasındadır kişiye özel yastıklarımız. Kişiye özel olması isim baskılı ve fotoğraf baskılı olması sayesinde sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edecek bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. Yastığın üzerine eğer isterseniz onu mutlu edebilecek bir sözün veya ona her an söylemek istediğiniz bir cümlenin baskısını da yapabilmekteyiz. Sevgililer Günü&39;nde veya onun  doğum gününde yada belki sadece içinizden geldiği için alabileceğiniz hediyelerdendir kişiye özel yastık da. Sevgilinizi mutlu edeceğine emin olduğumuz tasarımlar için fotograflihediye.com&39;u incelemenizi öneriyoruz.

Kardeşleriniz arkadaşlarınız veya akrabalarınız kısacası tüm sevdikleriniz için önerebileceğimiz birçok modelimiz de bulunmaktadır: Kişiye özel baskılı ve pulllu kare yastıklar kalpli yastıklar isme özel yastıklar kolaj çalışmalı yastıklar kişiye özel fotoğraflı yastılar... Bunlar ve daha niceleri için fotograflihediye.com var :)

Sihirli yastık nedir?

Son zamanlarda pek populer olan sihirli yastıkları aslında çoğumuz biliyoruz. Belki de adını duymamımşdır. Sihirli yastıklarda pullar da bulunmaktadır. Pulların bütününde de bir fotoğraf oluşmaktadır. Ancak pulları ters çevirdiğinizde  sihir yapılıyor ve fotoğraf birdem başka bir fotoğrafa ve yazıya dönüşüyor. Bu şekilde çok fazla sevilen bir yaslıık tipidir sihirli yastıklar. Ayrıca biz size diyoruz ki yastıklar hem sihirli olsun hem de kişiye özel. Harika değil mi ?  Sevdiklerinizi şaşırtacak en iyi hediyeyi arıyorsanız kişiye özel olanları öneriyoruz...

Neden kişiye özel yastıklar tercih edilir?

Gözelrinizi kapatın ve hayal edin. Evinizdeki yastıkların başka kimsede olmamasının bir yolu olduğunu söylüyorlar size. Her bir yastığın üzerindekiler sadece size  özel, başka kimsede olması mümkün değil. Bu çok hoş bir şey değil mi? Sadece size özel olan yastıklar... Kişiye özel...

Resim baskılı  yastıklar, son yıllarda oldukça popüler bir hal almış durumda. İnsanlar sevdiklerine sımsıcak ve samimi bir hediye almak istediklerinde hediyenin; hem  çok güzel olmasın hem de sahibine hediyeyi veren kişiyi hatırlatmasını ister . Özellikle sevgililer arasında oldukça önemli bir yere sahip olan kişiselleştirilmiş hediyeler, oldukça farklı ve romantik tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Kişiye özel olarak hazırlanan tasarımlarda, her yastıkta  farklı bir ismin veya farklı bir kişinin fotoğrafı baskılı olduğundan aldığınız yastığın aynısının bir başkasında olması gibi bir durum neredeyse imkansızdır. 

Kişiye özel yastık modelleri, özellikle sevgililer arasında ayrı bir duygusal bağın oluşmasını sağlarken aynı zamanda dekorasyon açısından da oldukça ayrı bir öneme sahiptir. Her ne kadar kişiye özel olarak tasarlanan ürünleri, sevgililer birbiri için hediye olarak alsa da, elbette ki sadece bunun için kullanılmaz. Kişiye özel tasarım yastıklar ile bu yastıklara istediğiniz her şeyi bastırabilirsiniz. Aklınıza ne gelirse! Örneğin çocuğunuzun ilk adımını attığı ânın fotoğrafını çerçevelemek yerine fotoğrafın baskısını yastığa yapma fikri nasıl? Ya da sevgilinizin evlilik teklifinize evet dediği ân yüzünde oluşan mutluluğu yastığa nakletsek çok tatlı olmaz mı? Büyük düşünün! Salonunuzdaki yastıkların her birinde bir aile ferdinin resmi olsa çok hoş olmaz mı? 

Kişiye özel baskılı yastıklarımızı bu şekilde aklınıza gelebilecek her türlü şekilde değerlendirebilirsiniz. Kendiniz için veya sevdikleriniz için alabileceğiniz kişiye özel baskılı yastıklarımızın çeşitli modellerini fotograflihediye.com'dan inceleyebilirsiniz ...

Üste Dön