Firmalara özel fiyatlarla firma logolu toptan ürünler. Firmalara özel logolu tişört, kupa, duvar saati. Dilerseniz çalışanlarınıza hediye edin, dilerseniz personelinize. Firma logolu ürünlerimiz ile firmanız her an gözönünde olacaktır. Firmanız insanların beynine kazınacaktır. Promosyon saat, t-shir ve duvar saatlerimiz üzerindeki baskılar full HD olup uzun yıllar sararma solma yapmaz. Sizde ekonomik ve ucuz fiyatlarla firma logolu ürünler yaptırabilirsiniz. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Toptan ürünlerde elden teslimat seçeneğimiz, istanbul içi kapıya teslimatımız bulunmaktadır. 

 

Toptan ürünler neden daha ucuz?

Toptal ürünlerde sürümden kazanılmaktadır. Kargo ücreti daha uyguna gelmektedir. Bunlardan dolayı toptan ürünlerde fiyatları minimum seviyesine çekiyoruz.

Toptan ürünlerde teslimat süreniz ne kadar ?

30 adet altı siparişlerinizde aynı gün teslimat yapıyoruz ancak 30 adet üzeri siparişlerinizde günün şarlarına göre (Örneğin sevgililer gününde teslimat süresi daha uzundur) teslimat süresi belirlenip tarafınıza bilgi verilmektedir. 

Toptan ürünler de demo yapıyormusunuz?

Toptan ürünlerde siparişten sonra 1 adet gerçek ürüne baskı yapıp fotoğraflarını size gönderiyoruz onaylamanız durumunda seri üretime geçiyoruz.

Toptan siparişlerimizde fatura kesiyormusunuz ?

Tüm siparişlerinizde e-fatura kesilmektedir. Fiyatlar kdv dahil fiyatlardır. 

Üste Dön