Kişiye Özel Tişört

Kişiye özel tasarım modelleriyle dikkat çeken tişörtler, çocuk tişörtleri. fotograflihediye.com'da sizlerle

Herkesin gardırobunda bulunan tişörtlerin kişiye özel olması nasıl olurdu? Günlük hayatta sokağa çıkarken giyeceğiniz tişörtlerin bile yalnızca size özel olabileceğini söylesek, ne dersiniz bu duruma? fotograflihediye.com olarak size bu tür güzellikleri sağlamak için buradayız :)  Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için fotoğraf veya isim baskılı kişiye özel tişörtleri tercih edebilirsiniz. Veya daha büyük düşünelim... Söylemek istediklerinizi siz değil tişörtünüz söylese nasıl olur? Mesela Anneler Günü'nde giydiğiniz tişörtte 'Canım Annem'  yazısı baskılı olsa çok güzel olmaz mı? Veya 19 Mayıs, 29 Ekim gibi özel tarihlere özel tişörtler nasıl? Eminiz bunlar sizin de hoşunuza gidiyordur. Arkadaşınıza hediye almak istediğinizde kişiye özel baskılı tişörtlerimiz de oldukça güzel bir hediye tercihi olacaktır. Bu tür güzel tişört tasarımları için fotograflihediye.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Neden kişiye özel tişörtler tercih edilir?

Siz de artık sürekli aynı tişörtlerden sıkılmışsınızdır. Sadece size özel bir tişörtünüz olsun istemez misiniz? Elbette ki herkes ister bunu... Üzerinde sadece sizin istediğiniz tasarımlar, sizin istediğiniz resim, istediğiniz fotoğraf, söz , isim olsa çok hoş olmaz mı? İşte tam olarak bunun için var kişiye özel baskılı tişörtlerimiz. Fotoğraf baskılı tişörtler, resim baskılı tişörtler, isim baskılı tişörtler, isim veya fotoğraf baskılı sihirli tişörtler, hatta üzerine istediğiniz bir cümleyi bastırabileceğiniz tişörtler ve daha neler neler... Siz hayal edin bize söyleyin ve hazır olsun... Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tasarlanabilecek olan bu tişörtler sayesinde giydikleriniz daha özel olsun!!! fotograflihediye.com olarak bu konuda tabiii ki yine yanınızdayız. Kişiye özel tişörtlerimiz sayesinde giydiğiniz şeyin sadece tişörtün sahibine özel olması sayesinde kişiler kendilerini daha özel hissetmekte! Ne harika şey değil mi giydiğiniz kıyafetin sadece size özel olması?

Eminiz ki isim yazılı tişörtlerimiz sizin de hoşunuza gidecek. Şöyle bir hayal edin. Üzerinde isim yazılı veya bir söz yazılı olan ilginç tasarımlı tişörtler... Herkes gibi değil sadece sizi yansıtan şeyler...

Kişiye özel baskılı tişörtleri nereden alabilirim?

Birbirinden özel tasarımlarıyla sevgilinize, arkladaşlarınıza veya aile bireylerinize özel, onları yansıtan ve en özel olan bu kişiye özel  baskılı tişörtleri fotograflihediye.com'dan sipariş edebilirsiniz. Birbirinden özel tasarımlarımız ve kaliteli baskımızla sizi memnun edeceğimizden eminiz:)

Kişiye özel tişörtler kime alınır?

Sevdikleriniz için en özel hediyeyi arıyorsanız işte tam olarak durmanız gereken nokta burası! Bayan, erkek, çocuk, bebek... Herkes için verebileceğiniz hediyelerdendir bu kişiye özel baskılı tişörtler. İsterseniz onun isminin baskısı olabilir, isterseniz ona iletmek istediğiniz bir söz... Belki beraberken çekildiğiniz bir fotoğraf... Her şekilde onu mutlu edecek ve tabii ki tüm sıradan hediyelere meydan okuyan bir hediye olacaktır.

Özel günlerde onlar  için özel olarak tasarlanan  bu hediyeleri tercih ederek onlara unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Tüm sevdiklerinize verebilmeniz için birçok tasarım bulunduran fotograflihediye.com'u ziyaret edebilirsiniz ...

Sihirli tişört nedir?

Sihirli tişörtlerimiz; üzerinde pullar olan ve pulların yönünü değiştirdiğinizde sihrini yapan tişörtlerdir:) Pulların yönünü değiştirdiğinizde tişörtünüzün üzerinde başka bir görsel belirir... Belki bir söz, belki isimler veya bir fotoğraf... Artık siz hangisininz olmasını istiyorsanız biz ona göre baskısını hazırlıyoruz. Siz de hem sihirli hem de kişiye özel olan bu tişörtünüzü kullanıyorsunuz

Özel günler için doğru bir hediye seçimi olur mu?

Kİşiye özel fotoğraf veya isim baskılı tişörtlerimizi doğum günlerinden tutun da Sevgililer Günü'nde hatta Babalar Günü'nde veya Anneler Günü'nde yani istediğiniz herhangi bir özel günde hediye edebileceğiniz bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Anneler veya babalar gününde üzerinde 'Canım Babam' veya 'Canım Annem' yazan özel tasarımıyla herkesi derinden etkilleyecek tasarımlarıyla bu tişörtlerden giyerek onlara olan sevginizi daha somut bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hatta üzerine fotoğraf baskılı olanları tercih ederek eskiyi yâd edebilirisiniz.

Sevgiliniz için de üzerinde, onunda birlikteyken çekildiğiniz bir fotoğrafın baskısı bulunan veya isim baskılı bir tişört hediye edebilir ve her zamankinden farklı ve romantik bir hediye tercih edebilirsiniz. Bu şekilde aynı tişörtten iki tane yaptırırsanız ve aynı tişörtten hem sizde hem  onda olursa aranızdaki bağı en güzel şekilde ifade etmiş olacağınızı düşünüyoruz. Üzerinde fotoğraf baskısının bulunması hem birlikte olduğunuzda ne kadar güzel zaman geçirdiğinizin bir simgesi olacak hem de daha biriktirmeniz gereken birçok hatıranız olduğunu vurgulayacaktır . Ne harika bir hediye oldu değil mi?

Pekii, size arkadaşlarınızla beraber çekildiğiniz kahkaha dolu anları bir bütün olarak görebileceğiniz kolaj tasarımlı tişörtlerden bahsetsek... Elbette ki hepimizin baktıkça güleceği bir tişört olacaktır. Hem samimi hem de birçok anlam yükleyebileceğiniz bu tişörtler şimdiden sizi de etkiledi değil mi?

Sadece fotoğraf veya isim baskısı değil, aynı zamanda sevdiklerinize iletmek istediğiniz bir söz veya bir mesajınız varsa bunu tişört yoluyla da ifade edebilirsiniz...

Sevgilisine evlilik teklifi yapan bir gencin tişörtünde 'Benimle evlenir misin?' veya daha hoş bir cümle olarak 'Her sabah kalktığında gülümsemenin sebebi olmamı kabul eder misin?' yazısı olduğunu düşün çok tatlı değil mi? Yani size söylemek istediğimiz şey şu: Büyük düşünün ve isteğinizi bize söyleyin biz de fotograflihediye.com olarak size yardım edelim.

Üste Dön