Soğuk bir kış gününde veya soğuk bir sonbahar akşamında üzerinizze giyeceğiniz sweatshirt neden size özel olmasın ki?  fotograflihediye.com olarak size bu tür güzellikleri sağlamak için buradayız :)  Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için fotoğraf veya isim baskılı kişiye sweatshirtleri tercih edebilirsiniz. Veya daha büyük düşünelim... Söylemek istediklerinizi siz değil sweatshirtünüz söylese nasıl olur? Mesela yılbaşını kutlarken  giydiğiniz sweatshirtte yılbaşı teması olasa ve belki sizin isminiz belki de çevrenizdekilere iletmek istediğiniz bir söz baskılı olsa çok güzel olmaz mı? Veya  10 Kasım , 29 Ekim, 24 Kasım gibi özel tarihlere özel sweatshirtler nasıl? Eminiz bunlar sizin de hoşunuza gidiyordur.

Arkadaşınıza hediye almak istediğinizde hert zamankinden farklı ve orjinal bir hediye vermek isterseniz, kişiye özel baskılı sweatshirtlerimiz oldukça güzel bir hediye tercihi olacaktır. Bu tür güzel sweatshirt tasarımları için fotograflihediye.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Neden kişiye özel sweatshirtler tercih edilir?

Siz de  sıradanlıktan uzak olup biraz farklılık istemez misiniz? Sweatshirtiniz herkesin sürekli giydiği sıradan tasarımlar olmasa mesela. Kışın kar yağarken giydiğiniz sweatshirtin size özel olmasını eminiz ki siz de istersiniz.  Elbette ki herkes ister bunu... Üzerinde sadece sizin istediğiniz tasarımlar sizin istediğiniz resimler istediğiniz fotoğraflar çevrenizdekilere vermek istediğiniz mesajlar veya sevdiklerinizin isimleri olsa çok hoş olmaz mı? İşte tam olarak bunun için var kişiye özel baskılı sweatshirtlerimiz. Fotoğraf baskılı sweatshirtler resim baskılı sweatshirtler isim baskılı sweatshirtler hatta üzerine istediğiniz bir cümleyi bastırabileceğiniz sweatshirtler ve daha neler neler... Siz hayal edin bize söyleyin ve hazır olsun... Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tasarlanabilecek olan bu kişiye özel sweatshirtler sayesinde giydikleriniz daha özel olsun!!! fotograflihediye.com olarak bu konuda her zamman olduğu gibi yine yanınızdayız. Kişiye özel sweatshirtlerimiz sayesinde kıyafetin sadece sweatshirtün sahibine özel olması sayesinde kişiler kendilerini daha özel hissetmekte! Ne harika şey değil mi giydiğiniz kıyafetin sadece size özel olması?

 

Hediye olarak tercih edilebilir mi?

Artık klişeleşmiş hediyelerden kurtulmak isteyenler, sevdiklerine her zamankinden daha farklı ve daha özel bir hediye sunmak isteyenler... Evet, sizin de tahmin edeceğiniz gibi birçok kişiye özel ürünümüz arasından bu kişiye özel baskılı sweatshirtlerimiz de sevdikleriniz için hediye edilmeyi bekliyorlar. Elbette ki kişiye özel olarak tasarlanabilen sweatshirtler sayesinde unutulmaz bir hediye vermiş olacaksınız. Sweatshirtün üzerinde isterseniz hediyeyi vereceğiniz kişinin fotoğrafı olsun isterseniz de ismi veya ona söylemek istediğiniz bir söz... Siz bize ne olmasını istediğinizi söyleyin geriye kalanı da bize bırakın :)

Kişiye özel sweatshirtler kimlere alınabilir?

En sevdiğiniz kişiler için en özel hediye olabilecek nitelikte bir hediyedir kişiye özel baskılı sweatshirtlerimiz. İsim baskılı veya fotoğraf baskılı olan tasarımlarımız sayesinde hediye edeceğiniz kişinin kendisini özel hissedeceği tasarımlarımızı; aile fertlerinize, sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınıza, kısacası tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Küçük büyük demeden herkesin seveceği birbirinden güzel ve kişiye özel tasarımlarımız için fotograflihediye.com'u dikkatlice incelemeyi unutmayın!!!

Unutmayın ki yapabileceklerimiz sadece fotoğraf baskısı ve isim baskısıyla sınırlı kalmayıp isterseniz birbirinden farklı tasarımlarıyla sweatshirtlerimize istediğiniz herhangi bir sözün baskısını da yapabilmekteyiz!

Özel günler için doğru bir hediye seçimi olur mu?

Kİşiye özel fotoğraf veya isim baskılı sweatshirtlerimiz isterseniz doğum günlerinde isterseniz de yıl dönümlerinde veya yeni yıl hediyesi olarak ve daha birçok özel günde verebileceğiniz bir hediye türüdür.

Annenizin veya  babanızın doğum gününde üzerinde &39;Canım Babam&39; veya &39;Canım Annem&39; yazan özel tasarımıyla herkesi derinden etkileyecek bu sweatshirtlerden giyerek onlara olan sevginizi daha somut bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hatta üzerine fotoğraf baskılı olanları tercih ederek eskiyi yâd edebilirisiniz. Şöyle düşünün; hem siz giyiyorsunuz hem de onlara, onlar için özel olacak bu sweatshirtlerden hediye ediyorsunuz. Ne anlamlı ne duygulu bir hediye değil mi? Ailecek geçirdiğiniz birçok güzel anıyı hatırlatacak bir nitelikte olup kişiye özel olmasıyla herkesi mutlu edecektir.

Sevgiliniz için de üzerinde onunda birlikteyken çekildiğiniz bir fotoğrafın baskısı bulunan veya isim baskılı bir sweatshirt hediye edebilir ve her zamankinden farklı ve romantik bir hediye tercih edebilirsiniz. Bu şekilde aynı sweatshirtten iki tane yaptırırsanız ve aynı sweatshirtten hem sizde hem  onda olursa aranızdaki bağı en güzel şekilde ifade etmiş olacağınızı düşünüyoruz. Üzerinde fotoğraf baskısının bulunması hem birlikte olduğunuzda ne kadar güzel zaman geçirdiğinizin bir simgesi olacak hem de daha biriktirmeniz gereken birçok hatıranız olduğunu vurgulayacaktır . Ne harika bir hediye oldu değil mi?

Pekii size arkadaşlarınızla beraber çekildiğiniz kahkaha dolu anları bir bütün olarak görebileceğiniz kolaj tasarımlı sweatshirtlerden bahsetsek... Elbette ki hepimizin baktıkça güleceği bir sweatshirt olacaktır. Hem samimi hem de birçok anlam yükleyebileceğiniz bu sweatshirtler şimdiden sizi de etkiledi değil mi? Beraber geçirdiğiniz güzel zamanları yansıtacak olan bu hediye çok hoşlarına gidecektir. Hatta arkadaş grubunuzla beraber çekildiiğiniz bir fotoğrafın baskılı olduğu sweatshirtün hepinizde olduğunu düşünün çok hoş olmaz mı?

Sadece fotoğraf veya isim baskısı değil aynı zamanda sevdiklerinize iletmek istediğiniz bir söz veya bir mesajınız varsa bunu sweatshirt yoluyla da ifade edebilirsiniz...

Sevgilisine kar yağışlı bir kış günü evlilik teklifi yapan bir gencin sweatshirtünde &39;Benimle evlenir misin?&39; veya daha orijinal &39;Her sabah kalktığında gülümsemenin sebebi olmamı kabul eder misin?&39; yazısı olduğunu düşün çok tatlı değil mi? Yani size söylemek istediğimiz şey şu: Büyük düşünün ve isteğinizi bize söyleyin biz de fotograflihediye.com olarak size yardım edelim.

Üste Dön