Kendiniz için, arkadaşınız için, sevgiliniz, eşiniz veya çocuğunuz için, öğretmeniniz için... Hediye alacaksanız ve ne alacağınıza karar veremediyseniz fotograflihediye.com olarak bize güvenin biz de size yardımcı olalım. Şık tasarımlarıyla kişiye özel porselen kupalarımız herkese hitap edebilecek tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Kişiye özel porselen kupalarımızı kendiniz için de sevdikleriniz için de sipariş edebilirsiniz. Fotoğraflı hediyeler; normal hediyelere kıyasla  değeri daha çok olan hediyelerdir. Fotoğraflı hediye olarak da tercihinizi kişiye özel porselen kupalarımızdan yana kullanırsanız verdiğiniz kişinin her an yanında taşıyacağı bir hediye seçmiş olursunuz. Siz sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışırken en güzel fotoğraflı hediyelerimizi sizlerle paylaşmaktan onur duyuyor, bu şekilde size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Neden kişiye özel olmalı?

Kişiye özel porselen kupa bardaklarımız sayesinde hediyeleriniz daha unutulmaz ve tabii ki özel olacaktır. fotograflihediye.com olarak her seferinde söylediğimiz gibi sevdiklerinize hediye alırken kişiye özel olanları tercih etmeniz hediyenizin manevi değerini de arttırır unutulmazlık derecesini de! Fotoğraf baskılı, isim baskılı porselen kupalarımız sayesinde hediyeniz daha anlamlı olacaktır. Ayrıca üzerinde yazmasını istediğiniz herhangi bir şey varsa baskıda o cümle de bulunabilir. Bu şekilde kupanın kişiye özel olması herkesin hoşuna gidecektır.Hediyeniz ne kadar kişiye özel olursa verdiğiniz kişiye gösterdiğiniz değeri o kadar yansıtır. Herhangi bir hediye mi yoksa kişiye özel isim veya fotoğraf baskılı mı? Tabii ki ikinci seçenek daha iyidir :)

Kupalarımız, kişiye özel olmasının yanı sıra tasarımlarıyla da sizi oldukça etkileyecektir. Birbirinden güzel, komik, mizahi, eğlenceli, romantik, sevecen, çocuksu, genç işi veya herkese hitap eden tasarımlar sayesinde kahvenizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. İster hediye olarak ister kendiniz için sipariş edin! Normal bir kupayla kahve içmektense kendinize özel kupanızla içtiğiniz zaman aldığınız keyfin daha büyük olacağını göreceksiniz. Şimdiden mis gibi kahve kokusunu alıyorsunuz değil mi?

 

Porselen kupa sevgiliye hediye için doğru seçim olabilir mi?

Elbette ki bir kupa bir mücevherin yerini tutamaz ama her seferinde mücevher almaksizce de çok sıradan olmaz mı? Hem çok para ödemiş olursunuz hem de sürekli aynı hediyeler etrafında dönersiniz. Oysa birbirinden hoş tasarımlarıyla kişiye özel porselen kupalarla uygun fiyatlara onu mutlu edebilirsiniz.Kişiye özel fotoğraf baskılı porselen kupalar her an hediyenizi yanında taşımasını baktıkça sizi anımsamasını sağlayacaktır.İsterseniz birbirinden güzel tasarımlarıyla fotoğraf baskılı isim baskılı veya üzerine hoş bir cümle yazdırabileceğiniz porselen kupalarımızı tercih edebilirsiniz. Onun eline en çok yakışacak olanı seçin ve onu kahvesini yudumlarken hayal edin. Kupanın üzerinde de birlikte çekildiğiniz fotoğrafınız var ve üzerinde &39;Ömrümü, ömrüne adadım...&39; yazıyor. Mükemmel değil mi? Sevgiliniz için oldukça güzel bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. 

Üste Dön