Masa başında çalışan herkesin ihtiyaç duyduğu bir şeydir masa saati. Pekii, neden siz kişiye özel olanları tercih etmeyesiniz!? Yani şunu demek istiyoruz: Masanıza koyacağınız saat siz nasıl istiyorsanız öyle olsun; sizin adınız yazabilir, fotoğrafınız olabilir veya sevdiklerinizle beraber çekildiğiniz bir fotoğrafın baskısı ya da eğer isterseniz sevdiğiniz bir sözün de baskısını yapabilirsiniz. Dediğimiz gibi siz nasıl olmasını istiyorsanız öyle...

Sadece kendiniz için değil sevdiklerinize alabileceğiniz bir hediyedir aynı zamanda. Kişiye özel fotoğraf veya isim baskılı masa saati sayesinde, sevdiklerinize onlarla birlikte geçirdiğiniz zamanın ne kadar değerli olduğunu vurgulayabilirsiniz. Dekoratif masa saatleri, kişiye özel masa saatleri, isim bakılı masa saatleri ve daha niceleri...

Eğlenceli, şık ve hayat dolu tasarımlarımız için fotograflihediye.com'u ziyaret edebilirsiniz:)

 

Neden kişiye özel olmalı?

Sizin de bildiğiniz gibi hediyenizin kişiye özel olması gerektiğini her fırsatta vurguluyoruz. Tabii eğer isterseniz sevdiklerinize normal bir masa saati de alabilirsiniz. Fakat bu çok pek akılda kalıcı olmayan ve sıradan bir hediye olacaktır. Bizim demek istediğimiz de tam olarak işte bu. Sevdiğiniz kişiye sıradan bir hediye mi vermek istersiniz yoksa her an yanında olacak ve masasından kaldırmaya kıyamayacağı bir hediye mi? Bizce ikinci tercih. Sizce de öyleyse denemeniz gereken hediyeler kişiye özel olanlar. Ofis Hediye Eskitme Çift Yönlü Dönen Saatli Fotoğraf Çerçeve,Harfli Mesajlı Kalp Tasarımlı Büyük Boy Maya Takvimi, Fotoğraflı Dönen Saatli Küp Çerçeve, Fotoğraf Baskılı Ayaklı Masa Saati, 3'Ü Bir Arada Sihirli Ayna, Saat, Işıklı Fotoğraf Çerçevesi... gibi 100lerce güzel ürünü fotograflihediye.com'dan seçebilirsiniz.

Özel günler için doğru bir hediye seçimi olur mu?

 Kişiye özel fotoğraf baskılı masa saatlerimiz tüm özel günlerde hediye edebileceğiniz oldukça şık tasarımlarıyla herkesi etkileyen bir üründür. Alacağınız hediyenin klişeleşmişlikten uzak ve oldukça hoş bir hediye olmasını istiyorsanız size masa saati alın demiyoruz; size kişiye özel fotoğraf veya isim  baskılı masa saatlerimizi öneriyoruz. Sevdikleriniz için en güzel hediyelerden olabilecek şık masa saatlerimizi kaçırmamanızı öneririz!

İş arkadaşlarızın doğum günlerinde vereceğiniz en güzel hediyelerden biridir aynı zamanda kişiye özel fotoğraf baskılı masa saatleri. İsterseniz onunla  beraberken çekildiğiniz en güzel veya en komik fotoğrafınızın baskılı olduğu bir masa saati veya onun adının ve ona söylemek istediğiniz güzel bir sözün baskılı olduğu masa saati... Hem onun masasında ihtiyaç duyacağı hem de kişiye özel olmasıyla onu mutlu edecek bir hediyedir.

Kişiye özel baskılı masa saatini öğretmenler gününde öğretmenleriniz için veya müdürünüz için de tercih edebilirsiniz.Onlar için nasıl istiyorsanız biz de öyle tasarlarız. İsterseniz tüm öğretmenlerin bulunduğu bir fotoğraf baskılı olur isterseniz bir söz isterseniz de isimleri... Tek yapmanız gereken birbirinden farklı ve ilginç tasarımlar arasından en beğendiğinizi seçmeniz. Bunun için de fotoğraflihediye.com&39;u ziyaret edebilirsiniz.

Tüm özel günler için kullanabileceğiniz bir hediye çeşidi olan kişiye özel fotoğraf veya isim baskılı masa saatini kendiniz için de sipariş edebilirsiniz.

Masa saati çeşitleriniz nelerdir?

 Açıçası sitemizde birçok masa saati çeşidimiz bulunmakta ama size birkaç öneri sunalım: Sİzler için çeşit çeşit maya takvimi tasarımlarımız, eskitme çift yönlü dönen saatli fotoğraf çerçevemiz, fotoğraflı dönen saatli küp çerçevelerimiz, taş veya cam baskı olanlar ve daha birçok çeşidimizle sizler için buradayız. Ürünlerimizin hepsine bakmak için fotograflihediye.com'u ziyaret edin.

Kişiye özel masa saatlerini branşlara göre de dizayn edebiliriz: Mühendis arkadaşınız için ayrı, coğrafyacı arkadaşınız için ayrı, eedbiyatçı arkadaşınız için ayrı bir tasarım gibi düşünün...

Siz isterin biz size sunalım...

Kişiye özel baskılı duvar saatlerini nereden alabilirim?

Birbirinden özel ve çeşit çeşit tasarımlarıyla sevgilinize, iş arkladaşlarınıza, patronunuza, yakın arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize  veya aile bireylerinize özel, onları yansıtan ve en özel olan bu kişiye özel fotoğraf baskılı masa saatlerini fotograflihediye.com'dan sipariş edebilirsiniz. Birbirinden farklı, eğlenceli ve herkesin hoşuna gidecek tasarımlarla sizlere yardımcı olmaktan büyük zevk alacağız.

Kişiye özel fotoğraf baskılı masa saatleri kimlere alınabilir?

Sevdikleriniz için hediye almak istiyorsunuz... Özel bir günün hediyesi olarak veya içinizden geldiği için fark etmez... Herkes için verebileceğiniz en özel  hediyelerdendir bu kişiye özel baskılı duvar saatleriAilenize, çalışma arkadaşlarınıza, öğretmeninize, patronunuza, yakın arkadaşlarınıza,  futbol hayranlarına, eşinize,  sevgilinize, çocuğunuza, kısacası tüm sevdiklerinize...İsterseniz onun isminin baskısı olabilir isterseniz ona iletmek istediğiniz bir söz... Belki birlikte  çekildiğiniz bir fotoğraf... Veya onu yansıtacak herhangi bir simge... Rengiyle, yazılarıyla, resmiyle tam olarak kişiye özel  olan bu kişiye özel baskılı masa saatini tüm sevdiklerinize alabilirsiniz.

Sevdikleriniz için birbirinden farklı tasarımlar arasından en özelini seçmek isterseniz tabii ki fotograflihediye.com'u ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Üste Dön