Soğuk bir kış günü, kar yağıyor... Elinizde size özel olan kupanızla içerden dışarıyı seyrediyorsunuz. Bir yandan elinizdeki fotoğraf baskılı kupaya bakıp geçmişi hatırlıyor, diğer yandan da kar tanelerini izliyorsunuz. Ne müthiş bir an değil mi? Ayrıca kim kendisine özel bir kupa istemez ki? Kendi resmi olan, kendi ismi ve kendi en sevdiği sözü üzerinde barındıran bir kupa herkesin hoşuna gider. Biz fotograflihediye.com olarak tam da bu konuda size yardımcı olalım. Birbirinden şık kişiye özel kupalarımız her göreni etkilemekte olup her daim tercih edilen bir üründür. İster kendiniz için ister arkadaşınız için sipariş edin! Fotoğrafınızın, isiminizin ya da istediğiniz bir cümlenin veya bir mesajın baskılı olduğu bu kupa çok hoşunuza gidecek.

Arkadaşınız için ideal bir hediye arıyorsanız yine bu kişiye özel kupalarımızdan faydalanabilirsiniz. Her zaman için oldukça şık bir hediye tercihi olan kişiye özel fotoğraf ve isim baskılı kupalar, fotograflihediye.com sayesinde 100lerce tasarımla beraber sizlerle... 

Neden kişiye özel olmalı?

Kişiye özel kupa bardaklarımız sayesinde hediyeleriniz daha unutulmaz olacaktır. fotograflihediye.com olarak her seferinde söylediğimiz gibi sevdiklerinize hediye alırken kişiye özel olanları tercih etmeniz hediyenizin manevi değerini de arttırır unutulmazlık derecesini de! Fotoğraf baskılı isim baskılı kupalarımız sayesinde hediyeniz daha anlamlı olacaktır. Ayrıca üzerinde yazmasını istediğiniz herhangi bir şey varsa baskıda o cümle de bulunabilir. Bu şekilde kupanın kişiye özel olması herkesin hoşuna gidecektır.

Kupalarımızın kişiye özel olmasının yanı sıra tasarımları gözlerinizi alacaktır. Birbirinden güzel, komik, mizahi, eğlenceli, romantik, sevecen çocuksu, genç işi veya herkese hitap eden tasarımlar sayesinde kahvenizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. İster hediye olarak ister kendiniz için sipariş edin! Normal bir kupayla kahve içmektense kendinize özel kupanızla içtiğiniz zaman aldığınız keyfin daha büyük olacağını göreceksiniz.

 

Arkadaşlarıma verebileceğim hediyeler arasında kişiye özel kupaların yeri nedir?

Arkadaşlarınıza sadece doğum gününde veya özel günlerde değil; içinizden geldiğinde bile verebileceğiniz en iyi hediyeleridendir resim baskılı kupalar. Arkadaşınızla olan bir fotoğrafla isminin baskılı olduğu kupalar arkadaşa verilecek en iyi hediyelerdendir. Üzerine istediğiniz cümleleri de ekleyebileceğimiz bu kupalar, hediyelik için oldukça sık tercih edilmekte olup her zaman için çok beğenilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Kupalarımız çeşit çeşit tasarımlarıyla herkesi etkileyebilecek şekildedir. Eğer hâlâ arkadaşınıza bu fotoğraf baskılı kupalardan hediye etmediyseniz emin olun bir şeyler eksiktir. Aynı tasarımdan hem kendinize özel hem de arkadaşınıza özel iki kupa  alıp aranızdaki bağı somut bir şekilde güçlendirebilirsiniz. İsim ve resim baskılı, kişiye özel kupaların en güzel yanıysa tabii ki bakıldıkça gerçekten hediyenin sahibinin hatırlanmasıdır. Aradan 10, 20, 30 yıl geçse de o kupada arkadaşınızın ve sizin fotoğrafınız olduğunda her an sizi anımsamasını sağlamış olacaksınız. 

Sihirli kupa nedir?

Sİhirli kupa dediğimiz kupa türü sahiden de sahibini şaşırtan ve derinden etkileyen bir kupa türüdür. Kupayı elinizde aldığınızda simsiyah normal bir kupa olduğunu düşünebilirsiniz amaaa... Yerinizden kalkıp sıcacık bir çay veya kahve ya da süt koyduğunuzda o da ne! Siyahlık yavaş yavaş kaybolmaya başlar ve kupanın esas güzelliği ortaya çıkar. Sihirli kupamızın siyahının altında aslında bir fotoğraf baskısı vardır. Tabii defalarca söylediğimiz gibi isterseniz fotoğraf baskısı, isterseniz isim baskısı , isterseniz istediğiniz herhangi bir cümlenin veya bir mesajın baskısı... ya da hepsi birden! Sonuç olarak siyahlık kaybolduğunda, siyahın arkasından kupanın üzerine basılan görsel ortaya çıkar ve siz içeceğinizi içmeye başlarsınız. Eğer siz içeceğinizi bir köşede unutursanız ve soğursa bardak yine sihrini yapar ve kararmaya başlar. Siz de tekrar hatırlayıp bardağınıza baktığınızda içeceğinizin soğumuş olduğıunu anlarsınız. Eğer unutmaz da içeceği içmeye devam ederseniz bir yandan da sihirli kupadaki resme bakarsınız. Taa ki içeceğinizi bitirene veya soğutana kadar tabii ki sonra tekrar baskılı kupamız sihrini yapıyor ve kararıyor. İşte fotoğraf baskılı kişiye özel sihirli kupanın bütün gücünü size anlatmış olduk. Sihirli kupa bu özellikeriyle her kullanıldığında sahibini etkilemeyi başarıyor.

Arkadaşa hediye için en çok hangi kupa türü tercih edilir?

Açıkçası bu sizin arkadaşınıza bağlı bir durumdur. Eğer arkadaşınız içeceğini genelde sıcak tercih ediyorsa size önerimiz kişiye özel sihirli kupalardır. Sihirli kupalar özellikeriyle her kullandığında arkadaşınızı etkilemeyi başarır. Arkadaşınız genelde çay içiyor ve içerken çayın rengini görmeyi daha çok tercih ediyorsa tabii ki size önerimiz çeşit çeşit tasarımlarıyla cam kupalardır.  Soğuk şeyler tercih ediyorsa rengarenk ve çeşit çeşit daha 100lerce kupamız var onlardan seçebilirsiniz. Bu noktada sizi uyarmamız gereken konu hediyeniyin arkadaşınıza hitap etmesini sağlamanız. Kişiye özel hediye için en iyi fotoğrafı ve en beğendiğiniz kupayı seçin gerisini de fotograflihediye.com olarak bize bırakın:)

Üste Dön