Kanvas tabloları kalın çıta üzerine üzerine full hd baskı yapılmış kumaşı gerdirerek hazırlıyoruz. Resimli kanvas tabloların silinebilmesi ve parlak görünmesi için üzerinde vernik atıyoruz ve kanvaslarınızı kanvas için zel hazıtlanmış kutular içinde size ulaştırıyoruz. Kanvas tablolarımızın önü gizi arkasının da estetik görünmesi için arkasını siyah şilt bezi ile kaplıyoruz. Evin veya ofisinizin duvarına asabilmeniz için arkasına metal asma aparatı yerleştiriyoruz.  Bazı kanvasları gerçek saat ile süslüyoruz. Canvas tabloların üzerine istediğiniz yazıyı yazıyoruz.  Canvasları isteğinize göre dik veya yan yapabiliyoruz. 

Kişiye özel kanvas tabo nedir?

Kişiye özel kanvas tablo üzerine  tamamen sizin göndermiş olduğunuz fotoğraf basılarak ve üzerine istediğiniz yazı veya metin yazılarak hazırlanan kanvas tablodur. 

Kanvas tablo fiyatları nelerdir ?

Kanvas tablo fiyatları tablonun parça sayısına ve boyutuna göre değişmektedir.  Fiyat olarak çok uygun kanvas tablolar bulubilirsiniz. Canvasın fiyatını etkileyen en büyük etken kullanılan çıtaların kalınlığı ve kullanılan kumaşın kalitesidir. Bunları takiben vernik atılıp atılmaması asma aparatının bulunup bulunmaması kargo aşamasında kullanılan kutu baskıda kullanılan mürekkebin orjinalolup olmaması baskı yapılan makinanın çözünürlüğü gibi bir çok etken kanvas tablonun fiyatını etkilemektedir.

Sitemizden sipariş edeceğiniz kanvas tablolarda 3cm çıta 1. kalite kumaş ve her boyuta uygun kutu ile gönderilmektedir. Baskılar HP Marka Plother ile HP marka orjinal mürekkep ile Full Hd 600dpi yapılmaktadır.  Tüm ürünlerimize vernik atılmaktadır.

Kanvas Tablo Ne Demek ?

Kanvas tablo gizli çıta üzerine baskı yapılmış kupaşın gerilerek yapıldığı ayrıca çerçeveye ihtiyaç duyulmadan evinize ofisinize asabileceğiniz modern ve kaliteli tablolardır.

Kanvas tabloyu kime hediye edebilirim?

Kanvas tabloyu sevgilinize, eşinize, kendinize özetle tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Hangi boy kanvas tablo tercih etmeliyim?

Odanız standart boyda bir oda ise 40x60 boyutunda küçük bir oda ise 30x45 boyutunda büyük bir oda ise 50x75 çok büyük bir oda veya salon ise 70x100 boyutunda kanvas tercih edebilirsiniz.

Hangi tür kanvas tablolar vardır?

Çok çetitli kanvas tablolar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ;

  • Kolaj Kanvas Tablolar
  • Saatli kanvas tablolar
  • İsimli kanvas tablolar
  • 3'lü kanvas tablolar

Üste Dön