Sevgili kahvesever müşterilerimiz ve sizlerin kahvesever tanıdıkları... Bu sefer en çok sizeleri düşündük! fotograflihediye.com olarak sizlerin karşısına en güzel, en şık, en eğlencel, en romantik, en sevecen, en özel ve tabii ki üzerine istediğiniz şeyi yazdırabileceğiniz hediyelerden olan kişiye özel fincanlarla çıkıyoruz.... Ev hediyesi olarak tercih edebileceğiniz veya sevdiğiniz bir arkadaşınıza içinizden gelen bir tasarımla verebileceğiniz oldukça anlamlı bu ürünleri sizer için düzenledik. İster kendiniz ister sevdikleriniz için... Kim kahvesini kendine özel fincanıyla içmek istemez ki!!! Sabah kalkıyorsunuz, elinizde kendinize özel fincanınız; bir yandan kahvenizi yudumluyor bir yandan da manzarayı izliyorsunuz.  Ne harikla değil mi! 

 

Hediye olarak neden kişiye özel fincanları tercih etmeliyiz ?

Bazı insanlar vardır; üzüntüsünde, sevincinde, kederinde, başı ağırdığında, yeni iş bulduğunda veya işten ayrıldığında, kısacası her an kahve içerler. Dertlerine ya da mutluluklarına ortak görürler kahveyi. Emniniz ki sizin de böyle arkadaşlarınız vardır. Sevdiğiniz kahve aşığı kişilere fincan hediye ederek uzağında olsanız bile ona her türlü durumda yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz! Fincanın üzerinde beraber çekildiğiniz bir fotoğrafınızın olması kahve içtiği her an sizi yanında hissetmesini sağlayacaktır. Kişiye özel fincanı; anneniz, babanız, sevgiliniz, eşiniz, dostlarınız yakın çevreniz kısacası tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Oldukça şık tasarımlara sahip kişiye özel fincanlar, herkesin zevkine göre bulabileceğiniz modellere sahiptir. 

Unutmayın ki fotograflihediye.com olarak sizin en iyi hediyeyi verebilmeniz için buradayız. Aile fertlerinize, yakın arkadaşlarınıza, sevgilinize hatta öğrenciyseniz öğretmeninize verebileceğiniz oldukça düşünceli bir hediye olacaktır.Hediyenizin fincan olmasınınn güzelliğinin yanı sıra kişiye özel oluşu da karşınızdaki kişiyi etkileyecektir. Hediyenizi seçerken kişiye özel olanları tercih etmeniz hediyenizin manevi değerini de arttırır unutulmazlık derecesini de! Fotoğraf baskılı, isim baskılı fincanlarımız sayesinde hediyeniz daha anlamlı olacaktır. Ayrıca üzerinde yazmasını istediğiniz herhangi bir şey varsa baskıda o cümle de bulunabilir. Bu şekilde fincanın kişiye özel olması herkesin hoşuna gidecektır.Hediyeniz ne kadar kişiye özel olursa verdiğiniz kişiye gösterdiğiniz değeri o kadar yansıtır.

Hediyenin fincan oluşunun altında yatan derin anlam nedir?

Aslında bunu hepimiz biliyoruz sanırım. 40 yıl olayı... Bir finca kahvenin 40 yıl hatrı varsa sevdiğiniz kişiye, kişiye özel fincan hediye ettiğiniz zaman aslında 100lerce fincan kahve hediye etmiş olursunuz. Bu da 100lerce 40 yıl demektir. Bu şekilde hediyeniz; asla bitmeyecek, sonu gelmeyen bir birlikteliği yansıtmış olur. Hediyeyi yakın arkadaşlarınıza veya sevgiline veriyorsanız 'Her an senin yanındayım. Olur da uzağa gitmem gerekirse; üzülsen de mutlu da olsan kahveni içerken hep yanındaymışım gibi hisset çünkü hep kalbinin bir köşesindeyim' demektir bu. Ailenize veriyorsanız 'Nerde olursam olayım kalbim sizlerle, her sabah kahvenizi sanki ben de yanınızdayım gibi için.'  mesajı verir. Biz de size diyoruz ki hediyeniz kişiye özel olsun!!! Bu kadar derin anlamlı bir hediyenin bir de kişiye özel fotoğraf veya isim baskılı olması hediyenizin anlamını daha da yüceltir.  Üstelik isterseniz fincanın üzerine ona her daim  hatırlatmak istediğiniz bir cümlenin baskısını da yapabiliriz.  

Üste Dön