Kişiye Özel Çift Taraflı Led'li Ayna Çerçeve

Bu Ürün Yarın 22 Eylül Pazar kargoda.
% 15
İndirim

Stokta Var (HXY-049)

125,90 TL
148,11 TL
Ücretsiz Kargo
Fotoğraf Yükle
Kişiye özel çift taraflı led'li ayna çerçeve, led'li ayna çerçeve.

Dekoratif ayna olarak kullanılan ürün, ön bölmesinde bulunan düğmeye basılması ile led ışıklar arasından seçtiğiniz fotoğraf karesini ansızın canlandırarak sevdiklerinizi fazlasıyla heyecanlandırıyor.

  • Kişiye özel ayna görünümlü çerçeve, 25x20 cm ebatlarındadır.
  • Sihirli ayna, içerisine 16,5  cm çapında yuvarlak fotoğraf yerleştirilmektedir.
  • Işıklı ayna görünümlü sihirli çerçevenin, düğmesini basıldığında led ışıkları sayesinde fotoğrafınızı görünür hale getirmektedir.
  • Özel tasarım çerçevenin, led ışıkları kapalıyken ayna olarak kullanılır. Arka aynası yakın aynadır bu yüzden makyaj aynası olarak da kullanılabilir.
Detaylı Ürün Açıklaması...

Ürün açıklaması

Ayna görünümlü dekoratif bir çerçeve düşünün! Düğmesine basılınca harikalar yaratan...

 

Özel tasarım çerçevenin, yükseklik değeri : 25cm, genişlik değeri : 20cm'dir. Sihirli ayna, içerisine 16,5  cm çapında yuvarlak fotoğraf yerleştirilmektedir. Kişiye özel ayna görünümlü çerçevenin, düğmesini basıldığında led ışıkları sayesinde fotoğrafınızı görünür hale getirmektedir. Işıklı ayna görünümlü sihirli çerçevenin, led ışıkları kapalıyken ayna olarak kullanılır. Arka aynası yakın aynadır bu yüzden makyaj aynası olarak da kullanılabilir.

Aynanın arka kısmı büyüteçli aynadır yani yakın görünüm verir. Kişiye özel fotoğraf baskılı ayna, üç adet pil ve USB 2.0 kablosu sayesinde bilgisayara bağlanarak led ışıkları yanabilir. 

Ürün yorumları
Üste Dön