Filtreler :

Kişiye Özel Çift Kupa

Sevdiğinizle beraber kullanmanız için özel olarak tasarlanan kişiye özel çift kupaları fotograflihediye.com'da!

Sevgilinizle veya arkadaşınızla kullanacağınız bu çift kupalarının biri size diğeri arkadaşınıza... Resmen baktıkça birbirimizi hatırlayalım anlamı taşıyan bu kupalar kişiye özel olmaları bakımından da oldukça ilgi görmektedirler. Kişiye özel fotoğraf baskılı çift kupalarıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çift kupalar neden tercih edilir?

Kupanın biri sizde diğeri sevgilinizde... Neden olmasın? Çok tatlı ve romantik bir şey değil mi? Bu kişiye özel çift kupalarını; Sevgililer Günü, yıldönümü ve doğum günlerinde hediye edebilir, sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Tabii ki sadece  sevgililer için değil; yakın arkadaşların da tercih ettiği bir üründür. Arkadaşlık bilekliği gibi düşünün, arkadaşlık kupası gibi bu çift kupalar. Aynı zamanda kişiye özel oluşuyla çok tercih edilen ürünler arasındadır. Üzerinde fotoğraf baskısı, isim baskısı veya istediğiniz herhangi bir cümlenin baskısı bulunabilen bu kşiye özel kupalar sayesinde aranızdaki bağı sağlamlaştırabilirsiniz.

Kişiye özel baskılı çift kupaları doğru bir hediye tercihi olur mu?

Arkadaşlarınıza veya sevgilinize sadece doğum gününde veya özel günlerde değil; içinizden geldiğinde bile verebileceğiniz en iyi hediyeleridendir resim baskılı çift kupaları. Arkadaşınızla veyza sevglilinizle olan bir fotoğrafla, isminiiizin baskılı olduğu kupalar verilecek en iyi hediyelerdendir. Üzerine istediğiniz cümleleri de ekleyebileceğimiz bu kupalar, hediyelik için oldukça sık tercih edilmekte olup her zaman için çok beğenilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Kupalarımız çeşit çeşit tasarımlarıyla herkesi etkileyebilecek şekildedir. Eğer hâlâ arkadaşınıza bu fotoğraf baskılı kupalardan hediye etmediyseniz emin olun bir şeyler eksiktir. Aynı tasarımdan hem kendinize özel hem de arkadaşınıza özel iki kupa  alıp aranızdaki bağı somut bir şekilde güçlendirebilirsiniz. İsim ve resim baskılı, kişiye özel kupaların en güzel yanıysa tabii ki bakıldıkça gerçekten hediyenin sahibinin hatırlanmasıdır. Aradan 10, 20, 30 yıl geçse de o kupada arkadaşınızın ve sizin fotoğrafınız olduğunda her an sizi anımsamasını sağlamış olacaksınız. 

Üste Dön