8 Mart yaklaşırken en sevdiğiniz kadına veya çalışma arkadaşınıza ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? En şık, en güzel ve en unutulmaz hediyeyi bulmak için buradasınız belli ki...  8 Mart hediyeleri için doğru yerdesiniz... fotograflihediye.com olarak size yardımcı olmak bizim için zevk olacaktır.

Kadınlar Günü için ne hediye alınır?

8 Mart&39;a doğru ilerlerken eşiniz için sevdiğiniz kadın için veya çalışma arkadaşınız için alabileceğiniz en güzel hediyelerimizden ve en çok tercih edilenlerden birkaç tane öneri verelim: Hiçbir kadının hayır diyemeyeceği kolye veya bileziklerin üzerinde onun adının ve resminin olabileceğini söylesek sanıyoruz ki sizin de hediye etmekten zevk alacağınız bir şey olur bu. Kişiye özel olan ve birbirinden güzel tasarımlarıyla üzerine onun adının fotoğrafının veya ona söylemek istediğiniz bir cümlenin baskılı olduğu bir kupa yastık çakmak masa saati veya saat  de onu mutlu edecektir. Dünya Kadınlar Günü için dizayn ettiğimiz makyaj çantalarına da göz atın deriz. Oldukça hoş tasarımlarıyla sevilen bir hediye olacaktır. Hediyenizi vereceğiniz kişi telefonunu elinden hiç bırakmayan birisiyse ona fotoğraf veya isim baskılı telefon kılıflarımızı da hediye edebilirsiniz. Her daim yanında taşıyacağı ve dolayısıyla da sürekli sizi hatırlayacağı bir hediye olacaktır. Bu özel günde kandınları hediyesiz bırakmayın. Onları mutlu edebilmeniz için biz fotograflihediye.com olarak hep yanınızda olacağız.

Dünya Kadınlar Günü için hangi hediye türleri tercih edilebilir?

Sadece Kadınlar Günü için değil; tüm özel günler için size tavsiyemiz kişiye özel hediyelerden tercih etmeniz olacaktır. Bu şekilde hem hediyeniz daha özel ve eşsiz bir yapıya sahip olur hem de karşınızdakini ne kadar özemsediğinizi belli etmiş olursunuz. Unutmayın ki en unutulmaz hediyeler en özel olanlardır. Hediyenin özel olması da hem onu veren kişiye hem de hediyenin ne kadar güzel olduğuna bağlıdır ve sizin de tahmin edebileceğiniz gibi kişiye özel hediyeler her zaman diğerlerinden daha iyidir. Biz de sizin için  Dünya Kadınlar Günü'nde hediye edebileceğiniz birbirinden güzel ve tabii ki kişiye özel hediyeleri düzenledik. Kadınlar Günü için hediye edebileceğiniz birbirinden kaliteli, nostajik,  şık ve mizahi hediyeler sizleri bekliyor. Dünya Kadınlar Günü'nde hediye edebileceğiniz en cazip ve rengrenk ürünler için fotograflihediye.com olarak sizlere yardımcı olmak görevimizdir...

Neden kutluyoruz?

Dünya Kadınlar Günü'nün neden kutlandığını araştırdığınızda bu günün trajik bir geçmişinin olduğunu göreceksiniz. Acımasızca çalıştırılan işçiler, fabrika yangınları, grevler... Bunlar gibi birçok trajik olay bu günün ortaya çıkmasını sebebiyet vermiştir. 8 Mart 1857 tarihinde ABD’nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başlamıştır. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 120 kadın işçi can verir. Daha sonra gelişen olaylarla da böyle bir günün kutlanmasına karar verilmiştir. Esasında 'Kadınlar Günü' yerine 'Dünya Emekçi Kadınlar Günü' demek daha doğru olacaktır. Olayları merak edip daha iyi araştırırsanız neden bahsettiğimi siz de anlayacaksınız...

Hediye seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Her zaman söylediğimiz gibi Kadınlar Günü için hediye seçerken de hediyenizin kişiye özel olmasını sağlamanız daha iyi olacaktır. Ayrıca hediye alacağınız kişi bir kadın ve siz hediyenizi Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutlamak için alıyorsunuz. Hediyeniz hem şık, hem zarif, hem anlamlı, hem duygusal, hem de düşünceli bir hediye olmalı. Örneğin masa başında çalışan bir kadına hediye alıyorsanız masa isimliği gibi ürünler veya masasına koyabileceği bir süs eşyası da tercihiniz olabilir.

Üste Dön