Fotoğraf Baskısı

Baskılarımız fujifilm orjinal fotoğraf kağıdına, yine fujifilm cp49 kimyasal banyolu sistem ile yapılan, en kaliteli baskı tekniğiyle yapılmaktadır. Foto Baskı, Poster Baskı, Pola Kart, Kanvas Tablo, Resimlii Magnet... Saat 15:00'a kadar gelen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Baskıları beğenmediğiniz takdirde iade garantisi veriyoruz.

Kim eski siyah beyaz fotoğraflara baktığında büyük bir zevk almaz ki? Çünkü o fotoğraflar siyah beyazda olsa çok büyük yaşanmışlıklar hatıralar barındırır içinde. O fotoğraflardaki tebessümlerin altında ne hikayeler gizlidir. Her insan alt soylarına, torunlarına anlatacak hatıraları olsun ister. Bir de anlatırken ben gençliğimde diyip başlarlar :)  İste onu anlatırken birde fotoğraf baskılarını gösterirse eğer sizde benim babam gençliğinde çok yakışıklıymış diyip söze başlarsınız...

Sizinde torunlarınıza bırakacak foto baskılarınız olsun. Dijital'de saklanan anılarınız risk altında. Bilgisayarcıları kapı kapı dolaşmak istemiyorsanız acı bir bir tecrube yaşamadan fotoğraflarınızı fotoğraf baskısı yaptırın. Fotoğraf çıkartırken de kaliteli kimyasal banyolu olmasına dikkat edin. 3 yıl sonra fotoğraflarla birlikte anılarınızda solmaya sararmaya başlamasın.

Sitemizdeki fotograf baskisi dünyada kabul görmüş en kaliteli sistem olan fujifilm kimyasal banyolu sistem ile basılmaktadır. 

Profesyonel Fotoğraf Baskısı Nedir ?

Profosyonel fotoğraf baskısı banyolu sistem ile yapılan 300dpi çözünürlükte full hd fotoğraf baskısıdır. 

Online fotoğraf baskı nedir?

İnternet üzerinden fotoğraflarınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kargo veya kurye ile kapınıza teslim ediyoruz. 

Telefondaki fotoğrafları nasıl bastırabilirim?

Telefondan fotoğraf bastırma, bilgisayardan fotoğraf bastırma ile aynıdır. Telefondaki fotoğraflarınızı mobil uyumlu sitemiz üzerinden  toplu olarak yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Fotoğraflarınız bize ulaştığı anda baskıya alınır ve aynı gün kargoya teslim edilir. 

Baskılar fotoğrafçıda çıkarılan fotoğraflar ile aynı mı?

Baskılarımız fujifilm frontier550 makinası ile kimyasal banyolu sistem ile yapılmaktadır. Bu baskı yöntemi dünyada kabul görmüş en kaliteli baskı sistemidir. Dolayısıyla her fotoğrafcı kimyasal banyolu sistem kullanmamaktadır bazıları termal yazıcı ile baskı yapmaktadır. Terman yazıcı ile yapılan baskılar uzun ömürlü değildir. 

Standart fotoğraf baskısı hangisidir ?

Standart fotoğraf baskısı 10x15cm ebatlarındaki baskıdır. Albümlerin %80'i 10x15 fotoğraflar uygun olarak üretilmektedir. Düğün salonlarında verilen baskılar 13x18 ebatında baskıdır.

Parlak mı mat kağıtmı tercih etmeliyim ?

Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdırç İkiside aynı kalitededir sadece yuzey farkı vardır. Çekimleriniz profosyonel makina ile profosyonel fotoğrafçı tarafından çekildiyse mat, amatör ve telefon çekimi ise parlak öneriyoruz. 

Hangi tür baskılar bulunmaktadır ?

  • Klasik Fotoğraf Baskısı
  • Polaroid Baskı
  • İnstax Mini
  • Poster Baskı

Tüm bu baskılar klasik baskı ile aynı olup aralarında boyut ve şekil farkı bulunmaktadır.

Ucuz Fotoğraf Baskı Nedir ?

İnternette cok ucuz fiyatlara baskı yapan firmalar bulunmaktadır ancak biz kullandığımız malzeme ve kağıt kalitesine göre en makul fiyatlı hizmeti sizlere vermeye çalışıyoruz.

Fotoğrafları nasıl ucuza basıyorlar sorusuna gelince;

1- Evde yazıcı ile basılıyor olabilir. Baskı kalitesi yüksek ama ömrü yaklaşık 3 yıldır. 

2- Matbaada yapılan baskı olabilir. Bunlar hem baskı kalitesi düşük hemde uzun ömürli baskı değildir. Ancak maliyeti çok düşüktür.

Kimyasal banyolu baskı ise dünyada kabul görmüş en uzun ömürlü ve en kaliteli fotoğraf baskısıdır.

 

 

Üste Dön