İnsanlar kötü anılarını hatırlamak istemezler. Sadece güzel anılarını hatırlamak isterler, işte bu yüzden de fotoğraflarda insanlar hep gülerler. Bu mutlu anlarını da ölümsüzleştirmek isterler bu da fotoğraf baskı ile mümkündür. Çünkü dijitalde saklı olan fotoğraflar her an risk altındadır. Telefon çalınabilir, bozulabilir, bilgisayarın harddiski yanabililr, vürüs bulaşabilir, yanlışlıkla silinebilir. Tüm anılarınızın yok olmasını istemiyorsanız fotoğraflarınızı bastırmanız gerekiyor. Ayrıca dijitalden bakılan bir fotoğraf ile ele alınıp kokusunu hissederek bakılan fotoğrafın keyfi kesinlikle bir değildir.

İnsanların hayatında bazı önemli günler vardır, bunlar; cocuğuzun bebeklif fotoğrafları, doğum fotoğrafları, düğününüz, nişanınız, bayramlarımız, doğum gününüz, bebeğinizin ilk gülüşü, ilk diş çıkarışı, gezileriniz v.s. İnsanlar bu saydığım günleri sürekli hatırlamak ister, unutmak istemez ve alt soylarına bu anları anlatmak , göstermek ister. İşte bu da ancak fotoğraf baskısıyla mümkündür. 

Siz siz olun azda olsa ön güzel günlerinizin fotoğraflarını bastırarak garanti altına alın. 

 

Online Fotoğraf Baskı Nedir ?

Online fotoğraf baskı; fotoğraflarınızın online olarak bir internet sitesine yüklenerek fotoğraflarınızın basılmasıdır. Onlie baskı yapan bir çok firma vardır, ancak bunlarınn baskı kaliteleri çok önemlidir. 

Profesyonel Fotoğraf Baskı Nedir ?

Profosyonel baskı ; kimyasal banyolu sistem ile yapılan, uzun ömürlü, canlı renkli, atalardan bize kalan fotoğraflar ile aynı sistemi kullanan gerçek fotoğraf baskıdır. Profosyonel baskı cp49 kimyasalı ile fujifilm frontier 550 makineyle yapılmaktadır. Baskı kalitesi 300dpi full hd yapılmaktadır.. 

Fotoğrafçıda Telefondan Fotoğraf Çıkartma

Fotoğraflarınızın fotoğrafçıdan ara kablo takarak çıkarabilirsiniz. Ancak fotoğrafçıların dükkan kira maliyeti ve sürkülasyon fazla olmadığı için malesef fiyatları online baskılara göre biraz daha yüksektir. Sizin fotoğrafçıya gerek kalmadan fotoğraflarınızı online olarak hızlı bir şekilde yüklemenizi sağlıyoruz. Üstelik siz bizim ayağımıza degil biz sizin ayağınıza getiriyoruz.

Polaroid Fotoğraf Çıkartma

Polarod fotoğraf ilk olarak polaroid firması tarafından üretilen anında çıktı alınabilen fotoğraf baskısıdır. Eminönüne yolu düşen herkes orada şipşak diye fotoğraf çekenleri görmüştür. İşte gerçek polaroid baskı o dur. Ancak günümüzde baskı kalitesi çok yükselmiş ve polaroidin görüntüsü insanlarımız tarafından çok beğenilmiştir. Bizde günümüz çağına uygun olarak uzun ömürlü aynı görünüme sahip polaroid foto baskıyı geliştirdik..  

Ucuz Fotoğraf Baskı Nedir ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler kalitemize göre çok çok makuldür. Sitemizdeki bir çok ürün kampanyalı fiyata satılmaktadır. Fotoğraf baskıları 3 şekilde yapılmaktadır;

  • Ev yazıcısı ile yapılan baskılar : Görüntü kalitesi yüksektir ancak ortalama ömrü 3 yıldır. suya dayanıklı değildir ve maliyeti çok yüksektir.
  • Matbada yapılan baskılar : Matbada yapılan baskılar kalitesi en düşük olan baskılardır. Kalitesi gibi maliyetide çok düşüktür. İnternetten çok uzuza baskı siparişi alan siteler matbada baskı yapmaktadır. Ancak o şekilde o fiyatlara fotoğraf satabilirler.
  • Kimyasal Banyolu Sistem : Tüm dünyada kabul görmüş en kaliteli ve en dayanıklı fotoğraf baskısıdır. Baskı için gerekli tüm kimyasal maddeler ve tüm kağıtlar Japon Fujifilm firması tarafından üretilmektedir. Baskılar suya dayanıklı ve sararma yapmamaktadır. Uygun koşullarda ömrü 200 yıldır. 

Kare fotoğraf baskı nedir?

Kare fotoğraf baskısı  10cm eninde 10cm boyunda etrafında yarım cm beyazlık bulunan nojtaljik görünümlü fotoğraf baskısıdır. Genellikle axsesuar olarak kullanılmaktadır.

Poster baskının normal baskıdan farkı nedir ?

Poster baskının normal baskıdan tek farkı boyudur. Oda aynı kağıda aynı makina ile basılmaktadır. 20x30 boyutundan daha büyük baskılara poster baskı denilmektedir.

İnternetten fotoğraf çıkartmak güvenli midir?

Sitemiz üzerinden yüklediğiniz fotoğraflar  "Comodo SSL SHA256 CA-G3" ile şifrelenerek güvenli bir şekilde baskıya girmektedir. Sitemize yüklediğiniz fotoğraflar 3 gün içinde sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. Fotoğraflarınız üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaktadır. 

Hangi tür baskılar vardır ?

Çok fazla baskı türü vardır. Nostaljik baskı, kalasik baskı, kare fotoğraf baskısı, instax baskı v.s. Bunlar arasındaki tek fark boyut ve şekil farkıdır.

Fotoğraf Baskı Seçenekleri Nelerdir

9x13 cm fotoğraf baskı, 10x15 cm fotoğraf baskı, 13x18 cm fotoğraf baskı, 15x21, 20x30 poster baskı , 30x40, poster baskı, 30x45 poster baskı, mat parlak baskı seçenekleri, nostaljik baskılar, instax mini, instax wide, kare fotoğraf baskı, polaroid fotoğraf baskı,fotoğraflı magnert, fotoğraf albümleri, kanvas tablolar 

Üste Dön