Fotoğraflarınızı fotoğrafa uygun boyutta albüm ile uzun yıllar saklayabilirsiniz. Çok farklı şekil ve işlevselliklte fotoğraf albümleri bulunmaktadır. Bunlar cepli fotoğraf albümleri, kendinden yapışkanlık fotoğraf albümleri, anı kitapları anı defterleri, indexli albümler şeklinde bir çok resim albümü bulunmaktadır. Adetli fotoğraflarınızda en doğru tercik cepli fotoğraf albümleridir. Çünkü cepli albümlerin fotoğraf kapasiteleri çok fazladır, 100 adetten başlayıp 600'lük fotoğraf albümlerine kadar çok fazla çeşit bulunmaktadır. Daha az fotoğraf kapasiteli özellikle hediye olarak alınacak albümlerde ise anı defteri ve anı kitabını öneriyorurz. Bu albümler hem az fotoğraf kapasitesine sahip hemde , içine fotoğrafları istediğiniz şekilde yerleştirip , içine notlar düşebilirsiniz. Çok özel günlerinizde ise örneğin mezuniyei nişan gibi kendinden yapışkanlı albüm öneriyoruz. Hem görünüm olarak daha apır ve kaliteli hemde kullanım olarak çok rahattır.

Fotoğraf albümü seçerken neye dikkat etmeliyim?

Öncelikle fotoğraflarınıza uygun bir albüm seçmelisiz. Fotoğraflarınız 10x15 boyutunda ise 10x15 boyutuna uygun bir albüm seçmelisiniz. 

İkinci olarak fotoğraf adeti ; fotoğraf adetiniz çok fazla ise cepli albümler sizin için çok uygun olacaktır. Hem kullanışlı hemde fotoğraf adeti olarak cok daha fazla fotoğraf kapasitesine sahip olacaktır. 

Albümü hediye edecekseniz nostaljik baskıya uygun anı defteri, anı kitabı tercih etmeniz önemli olacaktır. Çünkü hediye olacapı için içini doldurmanız da çok kolay olacaktır ve istediğiniz notları düşebileceksiniz.

Özel bir gününüzün fotoğrafları için albüm alacaksanız hem daha kaliteli,hem ağır duran kendinden yapışkanlı fotoğraf albümü öneririz.

Amatör albüm nedir ?

Amatör albüm içine fotoğrafları kendinizin yerleştirdiği, hazır olarak satılan klasik albümlerdir.

Ne tür albümler bulunmaktadır?

  • Bebek albümleri
  • Amatör albümler
  • Kendin yap yapışkanlı albümler
  • İndexli albümler
  • Anı Defterleri
  • Deri fotoğraf albümleri

Üste Dön