Bana bir masal anlat baba, içinde bütün oyunlarım, kurtla kuzu olsun, şekerle bal... Bizi derinden seven fakat bazen sert mizaçlı olabilen, bizim için elinden gelen her türlü fedakarlığı yapan sevgili babalarımza özel bir gün var: !!! BABALAR GÜNÜ !!! Pekii, Babalar Günü yaklaşırken sizin hediyeniz hazır mı? Hayır mı? Neyse ki biz varız... fotograflihediye.com olarak en güçlü hediyelerimizle size yardımcı olmak için buradayız. Babalar için Babalar Günü'nün en az diğer özel günler kadar müthiş şekilde kutlanmasını sağlayıp tüm babaları mutlu edelim. Hadi o zaman; babalarımız için, en yaratıcı, en mizahi, en duygulu, en hoşa giden, en derin anlamlı ve tabiii ki klasikleşmiş hediyeler yerine en orijinallerine doğru bir yol alıp fotograflihediye.com'dan destek alalım :)

Babalar Günü nasıl kutlanmalı?

Genel olarak babaların çocuklarıyla anneleri kadar ilgilenemedikleri gibi bir gerçek vardır. Fakat tabii ki bu sevgi ile sınırlandırılamayacağımız bir durumdur. Bir baba çocuklarını tabii ki kendi canından çok sever dolayısıyla Babalar Günü&39;nde de bu özel günün coşkuyla kutlanmasını ister. Fakat maalesef ki diğer özel günlerde olan coşku Babalar Günü&39;nde korunamıyor. Ama tabii ki siz farkınızı belli ederek bu özel güne bol duygu ve bol coşku katarak heyecan dolu ve kahkaha dolu bir günü babanıza hediye edebilirsiniz. Sabah sabah mükemmel bir ses tonuyla gidin yanına &39; Canım Babammm&39; deyin ve boynuna sarılın. Tabii ki geçireceğiniz bu kahkaha dolu anı babanıza özel yaptıracağınız bir hediyeyle desteklediğinizde... İşte mükemmel kutlama!!!

Babalar Günü'nde hangi hediyeleri tercih etmeliyim?

Biz babanız için kişiye özel olan hediyeleri tercih etmeniz tarafındayız. Sizin de bildiğiniz gibi kişiye özel hediyeler, hediyeyi verdiğiniz kişinin kendisini çok değerli hissetmesini sağlar. Dolayısıyla size en güzel önerilerimiz; kişiye özel, fotoğraf baskılı ve üzerine isim veya herhangi bir mesaj yazdırabileceğiniz hediyelerdir.  Babanızın çok mutlu olmasını sağlayacak ve kişiye özel olan hediyeye fotograflihediye.com sayesinde kolayca seçebilirsiniz.

Babalar Günü için hediye önerileri:

Daha önce bahsettiğimiz gibi kişiye özel hediyeleri tercih etmeniz hediyenizin unutulmaz olması konusunda katkı sağlayacaktır. Hediyeniz bu şekilde sıradan değil daha marjinal bir görünüş kazanır. Size normal bir kupa hediye etmenizi öneremeyiz fakat size kişiye özel bir Babalar Günü kupası hediye etmenizi önerebiliriz. Fotoğraf baskılı veya isim baskılı kupalarımıza ayrıca yazdırmak istediiğiniz özel bir cümle varsa o cümlenin de baskısını yapabilmekteyiz. Bu şekilde hediyeniz daha özel bir hale gelecektir. Birbirinden güzel tasarımlı Babalar Günü kupalarımız için fotograflihediye.com&39;daki ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde kişiye özel baskılı yastık masa veya duvar saati çakmak veya anahtarlık da güzel bir Babalar Günü hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Ortama biraz nostajik bir hava ve biraz maneviyat katmak isterseniz sizin için birkaç öneri daha sunalım: İçine birçok hatıranızı sığdırabileceğiniz anı defterleri ve anı çerçeveleri hem insanı hüzünlendirir hem de gülümsetir. Babanızla ne çok anı biriktirdiğinizi görmenizi sağlar.  Üzerinde fotoğrafınızın bulunacağı taş baskılı çerçeveler de çok güzel bir hediye olarak tercih edilmektedir. Tabii ki fanatik futbol sevdalısı babalar için taraftar ürünlerimizden hediye etmeyi de düşünebilirsiniz. 

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir!

Neden hediye almalıyım?

Size şöyle bir açıklama yapalım: Doğum gününüzde hediye almak nasıl önemliyse veya Sevgililer Günü'nde hediye almak artık nasıl gelenekselleşmişse Babalar Günü için de bu böyledir. O bizi bu kadar severken biz de ona olan sevgimizi güzel bir hediyeyle belli etsek çok mu? Hem koskoca 1 yılın 1 gününü onun için ayırmışlar. Biz de ona Babalar Günü için anlamlı bir hediye vererek mutlu olmasını sağlayabiliriz. Ona en güzel hediyeyi alabilmeniz için de fotograflihediye.com olarak her zaman yanınızdayız.

Babalar Günü ne zaman kutlanır?

Babalar Günü her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanır. Babanızı kişiye özel baskılı hediyelerle mutlu etmeyi unutmayın :)

Üste Dön