Anı çerçevesi nedir ?

Anı çerçevesi genellikle ipli ve mandallı olarak satılan, insanların kendi fotoğraflarını dilediği şekil ve sırada üzerine yerleştirebildiği dekoratif çerçevelerdir. Fotoğraf anı çerçeveleri genellikle ahşaptan üretilmekted ve eskitme retro görünümlüdürler. Anı çerçevelerinin renkli mandalları olduğu gibi ahşap mandallı olanlarıda vardır. Bir çok ebatta anı çerçevesi bulunmaktadır. Anı çerçevelerinde genellikle pola kart polaroid fotoğraf baskısı kullanılmaktadır.

Anı çerçevesini kimlere hediye edebilirim?

Anı çerçeveleri genellikle ofis ve ev kullanımı için tasarlandığı için hediye portföyü oldukça zengindir. Dilerseniz sevgilinize hediye edebilir, dilerseniz kendiniz için satın alabilir, dilerseniz anne ve babanız gibi sizin için çok degerli insanlara hediye edebilirsiniz.

Kaç çeşit anı çerçevesi vardır ?

Anı çerçevesinin çok farklı şekil ve boyutları bulunmaktadır  ve her gün bunlara yenileri eklenmektedir. Kara tahta tebeşirli anı çerçevesi, ışıklı anı çerçevesi, led ışıklı anı çerçevesi, ipli anı çerçevesi v.s.  Anı çerçeve fikirlerinde sınır yoktur.  

Anı çerçevesi için fotoğrafları nerede bastırabilirim?

Sitemizde satılan tüm anı çerçeveleri fotoğraf baskı hediyelidir.  Fotoğraf baskısı için ayrıca uğraşmanıza gerek yoktur. Ürününüzü sitemiz üzerinden kişiselleştirip direk hediye gönderebilirsiniz.

Anı çerçevesini nereden satın alabilirim?

Sitemiz üzerinde onlarca anı çerçevesi bulunmaktadır. İllaki sizin de sevkinize göre anı çerçevemiz bulunmaktadır. Çerçevenizi sitemiz üzerinde kolayca satın alıp fotoğraflarınızı kolayca yükleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

 

 

 

Üste Dön