3'ü Bir Arada Sihirli Ayna, Saat, Işıklı Fotoğraf Çerçevesi

Bu Ürün Saat 15:00'a Kadar Bu Gün kargoda.
% 20
İndirim

Stokta Var (HXY-033)

89,90 TL
107,88 TL
Kargo Ücreti: 9TL
Ürünü Kişişelleştir
Kişiye özel fotoğraflı ofis hediyesi; led ışıklı sihirli ayna çerçeve ve saatli.

  • Dekoratif saatli led ışıklı çerçeve, kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olup,  led ışıkların çalışması için 3 adet pil ve saatin çalışması için 1 adet pil gerekmektedir.
  • Led ışıklı ayna 19 x 28 cm ebatlarında olup içerisine eklenen fotoğraf çapı 16,5 cm'dir.
  • Kişiye özel led ışıklı ayna çerçeve, USB 2.0 kablosu ile bilgisayara takarak da led ışıkların yanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sihirli ayna görünümlü led ışıklı çerçeve, dokunmatik power düğmesine dokunduğunuzda led ayna ışıkları az, orta ve çok olarak 3 kademeli yanmaktadır.

#Sevgililer Günü #Öğretmenler Günü #Babaya Hediye #Sevgiliye Hediye #Ofis Hediyesi #Ev Hediyesi #Doğum Günü #Arkadaşa Hediye #Masa Saatleri #Anneler Günü #Eşe Hediye #Sihirli Aynalar #Dekoratif Çerçeveler #Kendine Hediye #Kardeşe Hediye #Anneye Hediye #Yeni İş Hediyesi #İçimden Geldi #8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Detaylı Ürün Açıklaması...

Ürün açıklaması

Şık, estetik bir o kadar da dekoratif! Masa üstü akseurlarınızı tek bir ürün de topladık, hem saat, hem ayna, hem çerçeve ihtiyacınızı karşıladık.

Kişiye özel led ışıklı ayna çerçeve, kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olup,  led ışıkların çalışması için 3 adet pil ve saatin çalışması için 1 adet pil gerekmektedir. Dekoratif saatli led ışıklı çerçeve, USB 2.0 kablosu ile bilgisayara takarak da led ışıkların yanmasını sağlayabilirsiniz.

Saatli sihirli çerçeve, dokunmatik power düğmesine dokunduğunuzda led ayna ışıkları az, orta ve çok olarak 3 kademeli yanmaktadır. Sihirli ayna görünümlü led ışıklı çerçeve, led ışıkları istenildiği değerde açılarak kullanılabilir.

Ürün yorumları
  Merve Dogan (25.Oca.2019)
Kapıda ödeme bedeli alınması bana çok saçma geldi karga ücreti de içinde olunca kafadan 12 tl gidiyor fotoğraflar güzel

Üste Dön