3'ü Bir Arada Sihirli Ayna, Saat, Işıklı Fotoğraf Çerçevesi

Bu Ürün Saat 15:00'a Kadar Bu Gün kargoda.
% 20
İndirim

Stokta Var (HXY-033)

89,90 TL
112,37 TL
Ücretsiz Kargo
Fotoğraf Yükle
Kişiye özel fotoğraflı ofis hediyesi led ışıklı sihirli ayna çerçeve.

  • Dekoratif saatli led ışıklı çerçeve, kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olup,  led ışıkların çalışması için 3 adet pil ve saatin çalışması için 1 adet pil gerekmektedir.
  • Led ışıklı ayna 19 x 28 cm ebatlarında olup içerisine eklenen fotoğraf çapı 16,5 cm'dir.
  • Kişiye özel led ışıklı ayna çerçeve, USB 2.0 kablosu ile bilgisayara takarak da led ışıkların yanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sihirli ayna görünümlü led ışıklı çerçeve, dokunmatik power düğmesine dokunduğunuzda led ayna ışıkları az, orta ve çok olarak 3 kademeli yanmaktadır.

#Öğretmenler Günü #Babaya Hediye #Sevgiliye Hediye #Ofis Hediyesi #Fotoğraf Çerçevesi #Doğum Günü #Anneler Günü #Sihirli Aynalar #Sihirli Aynalar #Sihirli Aynalar

Detaylı Ürün Açıklaması...

Ürün açıklaması

Şık, estetik bir o kadar da dekoratif! Masa üstü akseurlarınızı tek bir ürün de topladık, hem saat, hem ayna, hem çerçeve ihtiyacınızı karşıladık.

Kişiye özel led ışıklı ayna çerçeve, kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olup,  led ışıkların çalışması için 3 adet pil ve saatin çalışması için 1 adet pil gerekmektedir. Dekoratif saatli led ışıklı çerçeve, USB 2.0 kablosu ile bilgisayara takarak da led ışıkların yanmasını sağlayabilirsiniz.

Saatli sihirli çerçeve, dokunmatik power düğmesine dokunduğunuzda led ayna ışıkları az, orta ve çok olarak 3 kademeli yanmaktadır. Sihirli ayna görünümlü led ışıklı çerçeve, led ışıkları istenildiği değerde açılarak kullanılabilir.

Ürün yorumları
  Merve Dogan (25.Oca.2019)
Kapıda ödeme bedeli alınması bana çok saçma geldi karga ücreti de içinde olunca kafadan 12 tl gidiyor fotoğraflar güzel

Üste Dön